Kamerový systém a ostatní slaboproudé systémy - konzultace a návrh zdarma / Servis do 72 hodin, více zde Kamerové systémy Olomoucinfo@kamerovysystem.cz kamerový systémObchod: +420 725 800 881 kamerový systémyServis: +420 776 779 266

Kamerové systémyKamerové systémy - dohled 24 hodin

Dohled 24 hodin denně

Kamerové systémy hlídají Váš majtek neustále.

Kamerové systémy - přístup odkudkoli

Obsluha z jakéhokoli zařízení

Vaše prostory můžete sledovat přes počítač, z telefonu nebo tabletu.

Kamerové systémy - bezpečí

Bezpečí

Ochrana majetku pomocí kamer je velmi spolehlivá se snadným ovládáním.

Kamerové systémy - kvalitě

Nejmodernější kamerové systémy

Dodáme kvalitní IP kamery nebo AHD kamery s ohledem na cenu a výkon.

Kamerové systémy - řešení na míru

Řešení na míru

Dodáváme také kamerové systémy s rozpoznávání SPZ, měření rychlosti nebo automatizaci výrobních procesů.

Kamerové systémy - reference

Vstřícný přístup a pružné jednání

Krátká doba realizace od objednání. Zajišťujeme také odoborný záruční a pozáruční servis.

Kamerové systémy
V dnešní době je bezpečnost a ochrana majetku důležitá. Kamerové zabezpečovací systémy jsou jednoduchým nástrojem, kterým můžete svůj majetek ochránit a sledovat.

Nahrávka z kamerového systému pak může velmi výrazně pomoci policii dopadnout pachatele nebo odhalit nepoctivé zaměstnance.

Velká výhoda kamerového systému je, že se stará "sám o sebe". Není zapotřebí aktivní obsluha a tím nevznikají dodatečné náklady. Kamery můžete snadno sledovat přes počítačovou síť nebo internet na telefonu, počítači nebo tabletu.

Přístup do systému je chráněn heslem proti neoprávněnému použití a záznamy mohou být šifrovány. Kamerové systémy mohou při detekci pohybu v nastavené detekční zóně spustit alarm (poslat e-mail, sms, sirénu atd).

V dnešní době nejčastěji doporučujeme IP kamerové systémy. Tyto digitální kamery (IP kamery) poskytují kvalitní obraz s rozlišením až 12 Mpix. Velkou výhodou je snadná údržba a další rozšiřitelnost celého systému. Moderní IP kamerové systémy přenáší obraz digitálně prostřednictvím počítačové sítě a to jak po kabelu, tak bezdrátově pomocí WiFi spojů.

Druhou používanou technologií jsou AHD kamerové systémy, které nahrazují zastaralou analogovou technologii. Výhoda je možnost využít koaxiální kabeláže a levně provést rekonstrukci starého kamerového systému.

Ke všem kamerovým systémům lze také připojit mikrofon pro nahrávání všech zvuků v monitorované místnosti. Mikrofony mohou být jak součástí kamer, tak skryté zařízení.

Přestože každé naše řešení je individuální, vždy dosáhneme velmi dobrého poměru cena/výkon. Máme zkušenosti s malými instalacemi až po rozsáhlé kamerové systémy ve velkých prostorech a proto Vám doporučíme ideální komponenty celého systému.

Typy kamerových systémůProhlédněte si video ukázky z různých typů kamerových bezpečnostních systémů. Rádi Vám systémy předvedeme také u Vás přímo v místě instalace.

Servisní služby

Pokud chcete mít jistotu, že Váš kamerový systém funguje bezvadně, nabízíme službu aktivní kontroly funkčnosti kamerových systémů a alarmů.

Provádíme také záruční i pozáruční servis kamerových a ostatních slaboproudých systémů. Více informací o možnostech servisních služeb s dohodnutou reakční dobou najdete zde.
Kamerové systémy - nabídka

Vypracujeme Vám nabídku zdarma

Prosíme především o následující údaje:

  • Předpokládaný počet bezpečnostních kamer / počet čidel pro alarm
  • Počet kamer/čidel ve venkovním prostředí
  • Adresa instalace (stačí město)
  • Typ sledovaného prostoru (dům, sklad, výrobní prostory)
  • Požadovaná délka záznamu

Pokud detaily nevíte, nevadí. Domluvíme se na prohlídce přímo u Vás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Dodáme Vám spolehlivé a kvalitní Kamerové systémy pro ochranu Vašeho majetku. | Váhy-Pokladny-HARON | Sikur Systems s.r.o.