Kamerový systém a ostatní slaboproudé systémy - konzultace a návrh zdarma / Servis do 72 hodin, více zde Kamerové systémy Olomoucinfo@kamerovysystem.cz kamerový systémObchod: +420 725 800 881 kamerový systémyServis: +420 776 779 266

Kamerový systém HD-SDI

Kamerové systémy - HD-SDI kamery

HD-SDI kamerové systémy jsou krokem mezi analogovými a čistě IP kamerovými systémy. Jsou vhodné tam, kde je již stávající kabeláž rozvedena a vyznačují se jednoduchostí instalace a kompatibilitou mezi různými výrobci kamer i záznamových zařízení.

Vlastnosti HD-SDI kamerových systémů

 • Vysoké rozlišení Full HD 1920x1080 pixelů
 • Snadná rekonsturkce stávajícího analogového systému
 • Mnoho typů kamer pro různé druhy použití
 • Nekomprimované video bez zpoždění
 • Hybdridní systém pro analogové, IP kamery a HD-SDI kamery
 • Špičkový obraz při velké snímkové frekvenci
 • Při využití opakovačů neomezená délka kabelových tras

Ukázky z HD-SDI kamerových systémů

HD-SDI kamerový systém s rozlišením 1920x1080 pixelů.

Klepnutím na obrázek se otevře v originálním rozlišení.

Kamerový systém Prostějov
Ve dne
Kamerový systém Prostějov
Stejné místo v noci

HD-SDI video ukázka

Ukázky z instalace HD-SDI kamerového setu, který nabízíme za akční cenu. Více informací zde.

     
Ukázka za denního světla. HD-SDI kamerový systém na stejné místě v noci. Pouliční osvětlení pomáhá osvětlovat scénu.

HD-SDI kamery

Kamerové systémy ve standardu HD-SDI snímají obraz v rozlišení 1920x1080 pixelů, tedy Full HD 1080p. Snímkovací rychlost je v tomto rozlišení 30 snímků za sekundu. Pro situace, kde stačí menši rozlišení lze HD-SDI kamery přepnout do režimu rozlišení 1280x720, tedy 720p. V tomto případě je snímkovací rychlost dokonce 60 snímků za sekundu. Lze tedy sledovat aplikovat také pro místa s požadavkem na vysokorychlostní kamery.

Výstup z kamer je přenášen digitálním výstupem, který má standardní BNC konektor. Připojení do stávajících rozvodů je tedy velmi snadné.

HD-SDI záznamové zařízení

HD-SDI záznamové zařízení jsou díky standardu SMPTE použitelná s libovolnými výrobci HD-SDI kamer. Záznamové zařízení HD-SDI také dodáváme jako plně hybridní systém, kdy můžeme k jedinému záznamovému zařízení připojit AHD analogové kamery, HD-SDI kamery a IP kamery.

Tím je zaručena možnost kdykoli kamery obměňovat a dále systém rozšiřovat. Zároveň lze i s novými SDI produkty využívat stávající kompletní portfolio nabízeného příslušenství, jako jsou moduly vstupů/výstupů, klávesnice, POS integrace, video analýza atd.

HD-SDI kabelové trasy

Kamery ve standardu HD-SDI jsou závislé na kvalitním vedení kabeláže. To znamená, že na trase nemůže být mnoho spojek nebo konektorů, jinak dochází k velkým útlumům. Při použití standardních koaxiálních kabelů, lze dosáhnout délky kolem 100 metrů. Pokud použijeme kvalitní koaxiální vedení, pak můžeme HD-SDI kamery přenášet až na vzdálenost 300 metrů.

Pokud je požadavek na delší trasy, lze využít opakovačů signálu pro HD-SDI kamery. Díky novým převodníkům a extenderům je možno po koaxiálním kabelu přenášet jak napájení, tak obraz.

V tomto ohledu jsou daleko lepší AHD kamery, které mohou obraz přenášet i kilometr.

Výstup obrazu

Pokud není potřeba vytvářet záznam obrazu z HD-SDI kamer, lze použít TV nebo monitory s HDMI vstupem. Následně se použije převodník HD-SDI na HDMI a kamera se tak připojí přímo na zobrazovací zařízení.

Porovnání kamer

Rozdíly mezi IP kamerovým systémem, AHD kamerovým systémem i HD-SDI kamerovým systémem jsou velké. Pro snadnou orientaci jsme pro Vás připravili porovnání jednotivých kamerových systémů, které najdete zde.

Při každném návrhu kamerového systému vždy doporučujeme vhodný typ kamer pro konkrétní využití tak, abyste neplatili zbytečně za něco, co nepotřebujete.
Kamerové systémy - nabídka

Vypracujeme Vám nabídku zdarma

Prosíme především o následující údaje:

 • Předpokládaný počet bezpečnostních kamer / počet čidel pro alarm
 • Počet kamer/čidel ve venkovním prostředí
 • Adresa instalace (stačí město)
 • Typ sledovaného prostoru (dům, sklad, výrobní prostory)
 • Požadovaná délka záznamu

Pokud detaily nevíte, nevadí. Domluvíme se na prohlídce přímo u Vás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Dodáme Vám spolehlivé a kvalitní Kamerové systémy pro ochranu Vašeho majetku. | Váhy-Pokladny-HARON | Sikur Systems s.r.o.