Kamerový systém a ostatní slaboproudé systémy - konzultace a návrh zdarma / Servis do 72 hodin, více zde Kamerové systémy Olomoucinfo@kamerovysystem.cz kamerový systémObchod: +420 725 800 881 kamerový systémyServis: +420 776 779 266

Kamerový systém - IP kamery

Kamerové systémy - IP kamery

Moderní bezpečnostní kamerové systémy dneška jsou založené na digitální technologii. Obraz je zpracován přímo v kameře a v digitální formě přenášen k uživateli nebo na záznamové zařízení. Nejlepší bezpečnostní IP kamery mají rozlišení až 12 Mpix, což je podstatně více než jiné technologie bezpečnostních kamer.

Při návrhu kamerových systémů založených na IP technologii je nutno dbát na dostatečnou propustnost počítačové sítě. Pro rozsáhlé systémy se stovkami kamer je nutné počítačovou síť pro IP kamery dimenzovat na rychlost 1GB/s. Tím se zaručí dostatečná rychlost také s ohledem pro případné rozšíření kamerového systému.

IP kamery můžeme připojit bezdrátově pomocí WiFi. Bezdrátové připojení využíváme pro připojení kamer, kde je obtížné instalovat kabeláž nebo pro překonání prostoru mezi budovami a podobně.

Máme zkušenosti s montáží jak malých IP kamerových systémů, tak rozsáhlých instalací, rádi Vám doporučíme vhodné kamery pro kvalitní a spolehlivý IP kamerový systém.

Vlastnosti IP kamer

  • maximální rozlišení 12 Mpix
  • vysoká snímkovací frekvence
  • videoanalýza přímo v kameře
  • bezdrátové připojení přes WiFi
  • možnost kombinace s AHD kamerami
Díky vysokému rozlišení IP kamer uvidíte hodně detailů a pokrytá plocha jedinou kamerou je velká.

Obrázky z IP kamerových systémů - 5 Mpix

IP kamerový systém s rozlišením 5Mpix, tedy 2592 x 1952 pixelů.

Klepnutím na obrázek se otevře v originálním rozlišení.

Kamerový systém Brno
Ve dne
Kamerový systém Brno
V noci, velmi kvalitní obraz zaručuje kvalitní snímací čip

Video ukázky IP kamer - 5Mpix

Ukázky obrazu z instalace IP kamerového setu, který nabízíme za speciální akční cenu. Kamery v mají rozlišení 4Mpix. Více informací zde.

     
Ukázka za denního světla z kamery 5 Mpix Stejný bezpečnostní IP kamerový systém s rozlišením 5Mpix, tedy 2592 x 1944 pixelů, tentokrát ukázka záběrů v noci. Je vidět, že obraz je barevný, protože má kamera velmi citlvý snímací čip. V naprosté tmě pak bude obraz černobílý.

Typy IP kamer

IP kamery se rozdělují především podle rozlišení. Dnes je pro IP kamery standard rozlišení alespoň 5 Mpix. Tyto IP kamery mají daleko větší rozlišení než staré analogové kamery a jedna IP kamera nahradí několik analogových kamer. Výhodou je snadná instalace v místech, kde je již k dispozici počítačová síť.

IP kamerami můžeme doplnit existující analogový kamerový systém a vytvořit tak hybridní systém.

Porovnání kamer

Rozdíly mezi IP kamerovým systémem, AHD kamerovým systémem i HD-SDI kamerovým systémem jsou velké. Pro snadnou orientaci jsme pro Vás připravili porovnání jednotivých kamerových systémů, které najdete zde.

Při každném návrhu kamerového systému vždy doporučujeme vhodný typ kamer pro konkrétní využití tak, abyste neplatili zbytečně za něco, co nepotřebujete.
Kamerové systémy - nabídka

Vypracujeme Vám nabídku zdarma

Prosíme především o následující údaje:

  • Předpokládaný počet bezpečnostních kamer / počet čidel pro alarm
  • Počet kamer/čidel ve venkovním prostředí
  • Adresa instalace (stačí město)
  • Typ sledovaného prostoru (dům, sklad, výrobní prostory)
  • Požadovaná délka záznamu

Pokud detaily nevíte, nevadí. Domluvíme se na prohlídce přímo u Vás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Dodáme Vám spolehlivé a kvalitní Kamerové systémy pro ochranu Vašeho majetku. | Váhy-Pokladny-HARON | Sikur Systems s.r.o.