Kamerový systém a ostatní slaboproudé systémy - konzultace a návrh zdarma / Servis do 72 hodin, více zde Kamerové systémy Olomoucinfo@kamerovysystem.cz kamerový systémObchod: +420 725 800 881 kamerový systémyServis: +420 776 779 266

Sikur Systems s.r.o. - kamerové a bezpečnostní systémy

2004

Instalace prvního kamerového systému

Pro vlastní potřeby jsme nainstalovali náš první analogový kamerový systém. Před samotnou instalací jsme vybrali vhodné a kvalitní komponenty které se osvědčily. Začali jsme se zabývat instalacemi kamerových systémů profesionálně.

2007

Instalace prvního IP kamerového systému

Protože se zajímáme o aktuální dění na poli bezpečnosti, začali jsme instalovat také IP kamerové systémy s vysokým rozlišením. Rozdíl v kvalitě oproti analogovým kamerám je velký, počátek IP kamer ale brzdí vysoká cena.

2010

Stali jsme se certifikovanou instalační firmou zabezpečení Paradox

Zabezpečovací systémy montujeme již od počátku naší činnosti. Pro zvýšení prestiže jsme získali certifikát pro odbornou instalaci produktů firmy Paradox. Značku Paradox používáme pro složitější instalace se speciálními požadavky.

2011

Stali jsme se certifikovanou instalační firmou zabezpečení Jablotron

U našich zákazníků narůstá obliba značky Jablotron, proto jsem se rozhodli získat také certifikát této české značky zabezpečovacích systémů. Jablotron doporučujeme, protože nabízí velmi jednoduché ovládání.

2013

Rozšíření našich služeb

Začali jsme úspěšně nabízet a instalovat docházkové a přístupové systémy. Od malých instalací pro menší kabeláře po velké firmy s několika stovkami zaměstnanců.

2016

Kvalitnější podpora zákazníkům

Zavedli jsme výškolený pracovní tým, který se stará výhradně o podporu zákazníkům a dokáže velice rychle reagovat na dotazy ohledně používání kamerových systémů, docházkvých systémů, alarmů atd.

2018

Revize a instalace EPS

Prošli jsme školením na revizi a instalaci systémů požární signalizace značek Esser, Lites a Detectomat. Provádíme instalační, servisní a revizní práce po celé ČR.

2020

Měření teploty

Začali jsme instalovat kamerové systémy pro automatické meření teploty osob. Tyto thermo kamerové systémy jsou vhodné pro odhalení nemocných osob již při vstupu do budovy.

2022

Videovrátné systémy

Díky čím dál větší poptávce jsme rozšířili naše portfolio značek pro videovrátné systémy. Především pro bytové domy jsou vhodné značky Farfiza a Comelit, které jsou velmi modulární.

2006

Založení stále pobočky v Brně

Chceme být naším zákazníkům co nejblíže a proto rozšiřujeme naši síť poboček o město Brno. Přinášíme tak našim klientům rychlejší servis a reakční dobu na všechny požadavky.

2009

Založení s.r.o.

Změnili jsme formu podnikání. Založili jsme společnost s ručením omezeným a budujeme stále větší základnu zákazníků, kteří nám důvěřují se zabezpečením svého majetku.

2010

Začátek výroby vlastní značky Vixon

Vytváříme vlastní značku a řadu výrobků. Našli jsme spolehlivého a kvalitního výrobce bezpečnostních kamer, záznamových zařízení a přísušenství. Výrobu máme pod kontrolou, takže si hlídáme kvalitu a spolehlivost.

Vlastní značka zaručuje bezchybnou kompatibilitu mezi jednotlivými komponenty, což je důležité hlavně u IP kamerových systémů.

2012

Založení stálé pobočky v Praze

Dochází k dalšmu rozšíření naší sítě poboček o hlavní město Prahu.

Jsme opět blíže každému požadavku našich zákazníků a nabízíme tak rychlou reakční dobu na instalaci i servisní zásahy. Rozšiřujeme tým našich odborníků.

2014

Instalace prvního systému automatizace vjezdu

Navrhujeme a instalujeme vjezdový systém s automatickým rozpozávání registračních značek vozidel. Pokud přijede známé vozidlo, závora se ihned otevře a vozidlo může vjet bez zastavení.

2018

4Mpix kamery jako standard

IP kamerové systémy instalujeme pouze s rozlišením 4Mpix, tedy 2688 x 1520 pixelů a vyšším. Detailní obraz je dostupný pro každého našeho zákazníka !

2018

5Mpix kamery jako standard

IP kamerové systémy instalujeme pouze s rozlišením 5Mpix, tedy 2592 x 1944 pixelů a vyšším. Za necelých 12 měsíců jsme opět zvedli standard pro kvalitní obraz našich zákazníků.

2022

Thermokamery

Využili jsme thermokamery s jejich přesné měření teploty pro ochranu velkého skladu s hořlavým materiálem. Jedná se o doplnění EPS systému o další, velmi spolehlivý způsob předcházení požáru a vhodný doplněk pro kamerové systémy.

2024

FVE

Díky výstavbě nových fotovolatických elektráren jsme opět začali instalovat kamerové systémy na těchto typech instalací. Díky pokročilejší technologii perimetr zabezpečujeme pomocí thermokamer s kvalitní a spolehlivou detekcí pohybu osob.

Kamerové systémy - nabídka

Vypracujeme Vám nabídku zdarma

Prosíme především o následující údaje:

  • Předpokládaný počet bezpečnostních kamer / počet čidel pro alarm
  • Počet kamer/čidel ve venkovním prostředí
  • Adresa instalace (stačí město)
  • Typ sledovaného prostoru (dům, sklad, výrobní prostory)
  • Požadovaná délka záznamu

Pokud detaily nevíte, nevadí. Domluvíme se na prohlídce přímo u Vás.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací.

Dodáme Vám spolehlivé a kvalitní Kamerové systémy pro ochranu Vašeho majetku. | Váhy-Pokladny-HARON | Sikur Systems s.r.o.